fbpx

Kurumsal

Teknolojik ve bilimsel standartlara uygun fiziki ortamı önemseyerek, yeterli ve donanımlı personelimiz ile güvenli bir hizmet sunuyoruz.

Sağlıkta kaliteyi uluslararası standartta sürekli iyileştiren nitelikli bir  sağlık kurumu olmak, mesleki bilgi, beceri ve özgüvene sahip ekibimizle teknoloji ve bilimin ışığı altında modern tedavi yöntemlerini uygulamak, hasta haklarına ve çalışan memnuniyetine duyarlı hizmet anlayışımızla etik ve milli değerlere bağlı kalarak sağlık hizmeti vermek, hizmet kalitemizde bizi vazgeçilmez kılan unsurlardır.

Misyon

Elşen Yusufoğlu diş hekimliğini temel alarak toplumun ağız ve diş sağlığı ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan, çağın gerektirdiği diş hekimliği teknolojisini kullanmada donanımlı, mesleki etik değerlere bağlı, girişimci ve yenilikçi yetkin ulusal ve uluslararası düzeyde tercih edilmeyi, kaliteli ve rekabetçi ağız ve diş sağlığı hizmetleri sunmayı görev edinmiştir.

Vizyonumuz

Programın hedefleri, ağız ve diş sağlığı ve hastalıkları ile ilgili her türlü konuda başvuran hastalar ile iletişim kurabilmek, hastanın muayenesini, ve radyolojik değerlendirmesini yapabilen, sorunu tespit edebilen, ağız diş hastalıklarının tedavisini planlayabilen ve uygulayabilen, oluşabilecek komplikasyonlar hakkında bilgi sahibi olan ve gerektiğinde yardım alabilmeyi bilen, hastanın takibini yapabilen, hastanın sistemik durumu hakkında bilgi sahibi olan, sistemik durum ile ağız sağlığı arasındaki ilişkiyi bilen, gerektiğinde hastayı ilgili uzmanlara yönlendirebilen ve tüm bu aşamalarda etik değerleri göz önüne almak. Etkinliklerinde uluslararası düzeyde kabul gören mükemmelliğe ulaşmak için, bilimin üstünlüğüne inanan, ve çalışanların mutluluğuna önem veren, hasta memnuniyetini ön planda tutan, aynı zamanda dış paydaşlarıyla uyum içinde çalışma anlayışını benimsemektedir.

Hasta Memnuniyeti

Hastanın özelliklerine en uygun çözüm önerisi geliştirilir.

Kalite Odaklılık

Sorununuz hızlı, etkin ve özenli bir şekilde çözüme kavuşturulur.

Sürekli Gelişim

Mevcut sorun, alanının uzmanlarıyla doğru teşhis edilerek, tüm tedaviler dişin doğal yapısına uygun gerçekleştirilir.

Nitelikli Doktorlar

Diş sorunlarınız uzmanlıkla ve büyük bir titizlikle ele alınır.

Elşen YUSUFOĞLU

3 Mayıs 1991 senesinde Azerbaycan’da dünyaya gelmiştir. 1996 yılında ailesi ile birlikte Türkiye’de yaşamaya başlamış ve üniversite hayatı başlayana kadar Kütahya ilinde ikamet etmiştir. 2009 yılında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni kazanmış, 2014 yılında lisans eğitimimi tamamlamıştır. Elşen Yusufoğlu, 2017 yılından bu yana Kızılay Ankara adresinde hizmet vermektedir. 2019 senesinde birinci yılımı tamamlayarak Hacettepe Periodontoloji Anabilim Dalı eğitimine ara vermiş olup, Türkiye Periodontoloji Derneği üyesidir.  Estetik tedaviler, gülüş tasarımı, protetik diş tedavileri, implant, protez, diş eti ve diş eti hastalıklarının tedavisi mesleki ilgi alanını oluşturmaktadır.

Katılım Belgeleri ve Sertifikalar

  • Different Solutions in Ridge Split, OSSTEM Implant (2022)
  • Son Yenilikler Işığında Porselen Lamina Veneer Eğitimi (2021)
  • Botulinum Toxin Eğitimi (2021)
  • Membranlar ile Sert Doku Oluşturma Kursu (2021)
  • Yumuşak Doku Cerrahisi Eğitimi (2021)
  • İmplant Destekli Protezler Uygulamalı Kurs (2021)
  • Porselen Laminate Veneer Uygulamalı Kurs (2021)
  • Dental Fotoğrafçılık İleri Düzey Atölye Eğitimi (2021)
  • Dermal Filler Eğitimi (2021)
  • R.P., Mezoterapi, Dermapen Eğitimi (2021)