fbpx

Kızılay Diş Kliniği

Kızılay Diş Kliniği

Kızılay diş kliniği olarak, ağız ve diş sağlığınız için ihtiyacınız olan bütün tedavileri uyguluyor, sağlıklı ve estetik gülüşlere sahip olmanızı sağlıyoruz. Kızılay’da yer alan diş kliniğimizde bütün problemlere kalıcı çözümler sunuyor, memnuniyetiniz ve sağlığınız odaklı hizmetlerimizi modern teknolojiye ayak uyduran yöntemlerle uyguluyoruz.

Kızılay Diş Kliniği Olarak Tedavilerimiz

Kızılay Diş Kliniği olarak ağız ve diş sağlığınıza yönelik bütün hizmetlerimizi, alanında uzman diş hekimlerimiz ile sunuyor, size yepyeni bir gülümseme kazandırmak amacıyla yenilik odaklı çalışıyoruz.

Hizmetlerimiz kapsamında yer alan ağız ve diş tedavilerimiz:

  • Gülüş tasarımı ve diş estetiği
  • Diş beyazlatma
  • Ortodonti
  • Dental implant
  • Protez tedavisi
  • Kanal tedavisi
  • Diş eti ve hastalıkları
  • Genel diş hekimliği uygulamaları

Gülüş Tasarım ve Diş Estetiği Kızılay Diş Kliniği’nde Tedavi Süreçleri

Kızılay Diş Kliniği‘mizde Dişlerin iyi bir görünüm kazanmasına ve daha sağlıklı bir işlevselliğe sahip olmasına yarayan gülüş tasarımı ve diş estetiği uygulamalarımız ile hayalinizdeki gülüşlere kavuşmanız için gereken tedavileri uyguluyoruz. Diş etinden dişin boyutuna ve rengine kadar bir bütün halinde dişlerinizin genel görünümünü tasarlıyor, size en çok yakışacak olanı belirliyoruz.

Diş Beyazlatma

Zaman içerisinde çeşitli sebeplerden dolayı renginde değişiklikler görülen ve eski beyazlığını yitiren dişlerinizin tekrardan doğal ve temiz görünüm kazanmasını sağlıyoruz.

Ortodonti

Çene yapısındaki bozukluklar veya çarpık, eğri diş gibi problemlere en teknolojik ve kalıcı çözümleri ortodonti tedavilerimiz ile sunuyoruz. Ortodonti tedavilerimiz ile dişleriniz estetik ve düzenli görünürken, dişlerinizin konuşma ve çiğneme fonksiyonlarını iyileştiriyoruz.

Dental İmplant

Çeşitli sebeplerden dolayı bir veya birden fazla diş eksikliği olan hastalarımıza uyguladığımız tedavidir. İmplant tedavilerimiz ile diş eksikliğinden kaynaklı fonksiyonel ve estetik problemlerin son bulmasını sağlıyoruz.

Protez Tedavisi

Diş eksiklikleri sonucunda oluşan estetik kayıplar veya konuşma bozuklukları gibi problemleri, protez tedavilerimiz ile ortadan kaldırıyoruz. İmplant, bir veya birkaç diş eksikliğinde uyguladığımız tedaviyken protez dişte tüm dişlerin eksikliğine çözümler sunuyoruz.

Kanal Tedavisi

Diş çürüğü probleminin ileri düzeyde olması sonucunda çürük, pulpa olarak bilinen sinire ulaşır ve enfeksiyon kapar. İlerleyen süreçlerde daha büyük problemlere yol açmaması için kanal tedavilerimiz ile çürük dişlerini temizleyip sağlıklı dişlere kavuşmanızı sağlıyoruz.

Diş Eti ve Hastalıkları

Dişleri destekleyen ve çevreleyen dokuların ve dokuları olumsuz etkileyen hastalıkların tedavisini, diş eti hastalıkları kapsamında gerçekleştiriyoruz. Yetersiz ağız hijyeni başta olmak üzere birçok sebepten dolayı ağız içerisinde artan bakteriler, diş eti hastalıklarına sebep olabilir. Bu hastalıkların tedavisini uygulayarak sağlıklı gülüşler kazandırıyoruz.

Genel Diş Hekimliği Uygulamaları

Çürük ve ağrıyan dişlerin tedavisi, eksik dişlerin ikamesi veya diş problemine yönelik gerçekleştirdiğimiz bütün uygulamaları kapsayan tedavi yöntemimizdir. Diş taşı temizliği, kompozit dolgu veya diş dolgusu bu tedavilerimizden bazılarıdır.

Dişlerinizde gözle görünen herhangi bir problem yoksa bile düzenli olarak diş muayenesi olmalısınız. İhtiyacınıza en uygun tedaviyi olarak ağız ve diş sağlığınıza kalıcı çözümler sunmamız için Kızılay diş klinikleri arasından profesyonel kadromuzla öne çıktığımız kliniğimizden randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Benzer Yazılar